Společnost Slavdom Na Tradičním Fotbalovém Turnaji LSR Cup

Anonim

V září se v Moskvě konal každoroční tradiční fotbalový turnaj „LSR Cup 2016“. Letos se turnaje zúčastnilo 9 týmů z různých měst Ruska.

Národní tým Slovanství reprezentovali zaměstnanci společnosti z divizí Moskva a Petrohrad. Během soutěže se konaly 4 zápasy, z nichž tým 3 vyhrál. V září se v Moskvě konal tradiční tradiční fotbalový turnaj „LSR Cup 2016“. Letos se turnaje zúčastnilo 9 týmů z různých měst Ruska.

Národní tým Slovanství reprezentovali zaměstnanci společnosti z divizí Moskva a Petrohrad. Během soutěže se konaly 4 zápasy, z nichž 3 vyhrál tým Slavdom.

Výsledkem soutěže bylo, že tým Slavdom nastřílel 13 branek a obsadil 4. místo, čímž ukázal nejproduktivnější fotbal na turnaji. Turnaj se jako obvykle nesl v pozitivní náladě. Na každém metru čtverečním fotbalového hřiště se opravdu bojovalo. Náš tým znovu ukázal sportovního ducha a ukázal slušný výsledek.

Společnost Slavdom děkuje svým partnerům - společnosti LSR-Stenovye za pozvání k účasti na fotbalovém turnaji a organizaci akce na nejvyšší úrovni, fanouškům za jejich nevyčerpatelnou energii, soupeřům za slušnou hru. Také bych rád poděkoval našemu týmu za to, že nám dal důvod být na něj znovu hrdí.